Örgülerden Gelen Şıklık - İğne Oyası - İğne Oyası


Örgülerden Gelen Şıklık

Mavi Çiçekli Bileklik

Mavi Çiçekli Bileklik

Merhaba hanımlar,

Bugün sizlere hem şık olurken hem de tasarruflu olabilmenin yollarından birini anlatacağım. Hepimizin bildiği gibi aksesuarlar bir bayan için vazgeçilmez objelerdir. Şık ve narin takılar elbiselerinizin ve sizin tamamlayıcılarıdır. En şık takıların illa metalden veya her hangi bir madenden yapılması da gerekmez. Nasıl mı? Sizlere bugün tanıtacağım bu benzersiz örgü takılar sayesinde… Evet yanlış duymadınız örgülerden takılar yapıyoruz ve istediğimiz mevsimde kullanıyoruz. İlk başta kulağa biraz tuhaf gelse de bizim de galerimizde göreceğiniz gibi birbirinden güzel modellerle örgü takılar gerçekten harika buluşlar..

Öncelikle yapmanız gereken kullanacağınız takının modeline karar vermek olacak zira buna göre tığ işi mi yoksa iğne oyası mı kullanacağınızın belirlenmesi gerekmekte. Bana soracak olursanız iğne oyası örgü takı modelleri gerçekten çok şık duruyorlar. Eğer doğru kombinasyonu yapar ve modeli de en güzel biçimde ortaya çıkarabilirseniz bir ömür kullanabileceğiniz muhteşem takılar ortaya çıkarabilir, sevdiklerinize, yakınlarınıza, akrabalarınıza, annenize, kız kardeşinize ve arkadaşlarınıza en güzel hediyeleri bu zahmetsiz ve ekonomik yöntem sayesinde sunabilirsiniz.

Sizler için yazımızın sonunda birbirinden özel örgü takı modellerini derledik. Umarım beğenirsiniz. Ve terapi niteliğinde bu eşsiz hobiyi edinirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git