Derya Baykal Yelek Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Derya Baykal Yelek Modelleri

Derya Baykal Yelek modelleri

Televizyon programlarında da pek çok farklı ürünü bayanlara sunan Derya BAYKAL, 2017 yıllında da en yeni modelleri ile karşınızda. Hem televizyon ekranlarında hem de internet üzerinden en farklı modellerini kullanıcılarına sunarken, kesim detayları, örgü seçenekleri ve renk seçimleri ile sizlere yardımcı olabilmektedir. Eğer ki, derya baykal yelek modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, sizlere şu ürünlerden bahsedebiliriz.

Cepken yelekler

Tasarımları ile oldukça güzel olan cepken yelek modelleri, Derya Baykal tarafından sizlere sunulan ürünler arasında. Farklı ip renk seçenekleri kullanabilmeniz mümkündür. Elbette ki bu seçim siz değerli okuyucularımıza kalmıştır.

Kolay yelek

Bebek yelekleri arasında, oldukça kolay bir örneğe sahip bir modellerden bahsetmek gerekirse, yapımı şu şekilde uygulanabilir.

24 ilmek atarak başlayabilirsiniz. 34 sıra haraşo ördükten sonra, 35.sıra da kol için 5 ilmek kesilebilir. Daha sonra ise, 8 sıra örgü örülerek, yakası oluşturulmak üzere, 7 ilmek kesilmelidir. 4. Sıra da örülerek, yeleğin tek tarafı bitirilebilir.

Yine ayı şekilde diğer tarafta örülmelidir. Kol ve yakalar için kesimlerin yanı sıra, düğmeler için de ilik açılmalıdır. Arkası için 48 ilmek atılarak, 34 sıra ördükten sonra da, her iki taraf olmak üzere 5 ilmek kesilme şekli ile kol oluşturulabilir. 12 sıra örülerek, yelek modeli tamamlanabilecektir. Tüm diğer Derya yelek modelleri için, web adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git