Bere Şapka Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Bere Şapka Modelleri

Bere Şapka Modelleri

Son yıllarda moda rüzgârını estiren bere modelleri, hem bay hem de bayanalar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Elbette ki penye kumaşların yanı sıra örgü modeller de hazır giyim sektöründe bulunanlar arasında. Penye ve örgü şapka modelleri ile birlikte, pamuklu ve polar kumaşlardan pek çok model bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Eğer ki bazı modeller hakkında bilgiler vermek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Erkek şapka modelleri

İlk olarak,bere şapka modelleri arasında yer alan erkek ürünlerine göz atalım. Erkeklerde de artık delikli şiş örneği ile en farklı modeller oluşturulmaktadır. Arkası bol, üzerinde ip sıktırmalı detay ve kullanılan desenler farklılık gösterebilmektedir. Yine saç örgü desenli ve motifli ürünlere de erkek şapka modelleri olarak ulaşabilmek kolay olmuştur.

Bayan şapka modelleri

Bayanların tabi ki bu konuda daha fazla çeşitlere sahip olması mümkündür. Gül motifleri, çiçek desenleri, taşlar, süslemeler, aksesuarlar ve daha fazlası bayan bereleri arasında yerini almıştır.

Ön kısmında yer alan kıvrım detaylı bereler, son yıllarda genç kızlar tarafından bir hayli tercih ediliyor. Yine ön kısmında kıvrım üzerinde bulunan dantel işleme bir çiçek deseni de şıklık kazandıranlar arasında. Elbette ki zincir desenler ve burgular, bayan bere modelleri arasında tercih edebileceklerinizden bazıları. Farklı örnek seçeneklerine göre seçimler yapabilmek için, ilk olarak modellere görsel şekilde ulaşmanız daha mantıklı olabilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git