Örgü Çanta Modası - İğne Oyası - İğne Oyası


Örgü Çanta Modası

Baykuş Desenli Örgü Çanta

Baykuş Desenli Örgü Çanta

Merhaba Hanımlar,

Sizlerle bugün yapımı da taşıması kadar zevkli olan örgü çanta modellerinden bahsedeceğim. Hepimiz farklı olmanın peşindeyiz. İnsanoğlunun fıtratında farklı olma güdüsü bulunur. Bunun en bariz örneği de sokağa çıktığımızda birbirinden farklı saç ve tipleriyle insanları görürüz. Fark yaratmanın yolu illa ki saç veya tipten geçmiyor elbet… Tarzınızla fark yaratabilir giydiklerinizle veya aksesuarlarınızla fark yaratabilirsiniz. Bunun en iyi yolu da kendinizin bizzat yaptığınız aksesuar veya giyim malzemelerini kullanmaktır. Yapacağımız çantalar sayesinde farklı olmayı başarmış olacaksınız.

Örgü çantalar özellikle yazın plajlarda çok tercih ediliyor. Tabii ki yün örgüden bahsetmiyorum. Yazın sıcağında yün örgünün işi yok. Plaj çantaları keten veya hasır örgü çantalar ve bana soracak olursanız gerçekten plaja çok yakışan bir obje.

Kışlık modellerde ise yün iplikten çok fazla yararlanılıyor. Keten iplikten ise mevsimlik kullanabiliceğimiz çantaları örebilirsiniz. Şık örgü çanta yapımında malzeme oldukça önemli… Hem ağır göstermeli hem de şık olmalı ki çantayı kullanmaktan zevk alasınız bunun yolu da kaliteli malzeme kullanmaktan geçiyor. Çantalarınızı süslerken mutlaka kaçınmanız gereken bir obje, pası çıkan metaller olacaktır. Çünkü çantanız şık örgü çanta olduğu için kirlenince makineye atılıp yıkanabilir. Fakat bu pası çıkan metaller çantayı mahvedebilir. Pası çantanızın örgüsüne çıkarsa bir daha geri dönüşü olmaz. Şimdiden kolay gelsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git