Örgü Bebek Patiği Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Örgü Bebek Patiği Modelleri

Geçmişten günümüze gelenek olarak devam eden, bebek beklerken ya da bir yakınımızın bebeği olacağı zaman hediye olarak düşündüğümüz örgü patikler, bilmiyoruz dikkatinizi çekti mi özellikle son 3-4 yıldır hem online satış sitelerinde hem de anne&çocuk ürünleri satan mağazalarda çok yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Gerçekten el yapımı olanları da var, ileri teknoloji triko makineleriyle el örgüsüne benzetilenleri de. Çok uçuk fiyatlara pazar arayan el örgüsü patik modellerinin bu kadar değerli olması açıkçası bizleri keyiflendiriyor.

Sizin için derlediğimiz çok şık örgü patik modellerinden, beğendiğiniz bir tanesini sevdikleriniz, yakınlarınızın bebekleri için örebilirsiniz. Bu modeller için başlangıç seviyesinde örgü biliyor olmanız yeterli.

Tek tığ ve iki şişle örülebilen örgü patik modellerinin yumuşak olması veya istenilen şeklin verilebilmesi kullanılan ipin türüne ve kalınlığına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Birbirinden eğlenceli patiklerden birden fazla örmeye karar verdiyseniz, farklı büyüklüklerde örmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kullanım ömrü bebeğin hızlı büyümesinden dolayı çok kısa olan patikler, hem sevimli hem de örmesi kısa sürdüğü için çok kişinin eğlenerek hazırladığı bir hediye.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git