Kışlık Şal Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Kışlık Şal Modelleri

Kış aylarında seçtiğimiz kıyafetlerin zevkimizi yansıtması kadar, hava koşullarından etkilenmemizi önlemesi hepimizin ihtiyacı. Kimilerimiz kalın kıyafetler giymeyi tercih ederek, kimilerimiz de sürekli sıcaklıktan rahatsız olup, gün içersinde kıyafetlerin bir kısmını üzerlerinde taşımayı bırakmak istiyor. Zaten tek kalın bir kazak, üzerine kalın bir kaban ya da pardesü giymek yerine ince veya orta kalınlıklıkta birkaç kıyafet giymek ısınmamızda ve vücut ısısını belirli bir seviyede tutmamızda fayda sağlıyor.

Kalın kıyafetler yerine, gün içinde giyip çıkarabileceğiniz şallar kışın vazgeçilmezlerinden. Sizin için beğendiğimiz kışlık şal modelleri ile hem günlük kullanımda hem de çalışırken farklı kombinler yapmanız mümkün. Tarzınızı yansıtmak konusunda çok sayıda alternatife yer vermeye çalıştığımız bu kışlık şal modellerini, sıcaklık değişimlerinden çabuk etkilenen ve yelek veya hırka giymeyi sevemeyenlere önerebiliriz.

Farklı kalınlıkta iplerle örülerek veya ajur desenleri kullanılarak yapılan, kalın olmayan şal modelleri, özel günlerde, dışarı çıkarken pek çok bayanın omzundan ayırmadığı bir aksesuar olmaya devam ediyor. Diğer kıyafetlerin aksine kullanımda çok az yıpranmalarına rağmen, şal kullanmayı sevenler, farklı modellerde şalları dolaplarında biriktirmeye devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git