En Güzel Bebek Yelek Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


En Güzel Bebek Yelek Modelleri

Kıyafet gündelik yaşamın vazgeçilmezleri arasındadır. Kendi kıyafetlerimiz kadar çocuklarımızın kıyafetlerine de özen gösteririz. Onların en şık ve en güzel biçimde giyinmelerini isteriz. Çok düşük maliyetlerle artık bu mümkün. Hemde kendiniz yapabilirsiniz. Kış mevsiminin gelmesiyle hırka ve yeleklerin çeşitlendiğini görmekteyiz. Yünlü ailesinin en kullanışlısı yelekleri çocuklarımız için de yapabilir ve yüzde yüz doğal olan bu kıyafetleri gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Onları anne kucağı kadar sıcak tutacak yünden birbirinden şık yelek ve hırkalar yapabilirsiniz. Son moda bebek yelek modellerini sizler için derledik. Artık hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de çocuklarınız için şık kıyafetler yapabilirsiniz.

Bu senenin ve her senenin modası bebek yelek modellerinden ilki ajur model diye nitelediğimiz alta doğru açılan ve katları bulunan modeller oldu. Görünümü şık ve örmesi gayet kolay olan bu bebek yelek modeli sizlere kolaylık sağlayacak eliniz hızlıysa 3 güne kadar bitirebileceğiniz şık bir görünümdedir.

Kız çocukları için pelerin bebek yelek modeli ise önce yakadan başlayıp iki parça halinde ilerleyen bir modeldir. Özellikle iki renk örüldüğü zaman inanılmaz şık duran bu modelin de yapımı oldukça kolaydır. Yaka kısmı şişle örülmektedir.

Asimetrik bebek yelek modeli de genelde önü uzun arkası kısa modellerdendir. Yapımı oldukça kolay olan bu modelde dilerseniz düz örgü dilerseniz iki ters bir düz olarak da deneyebilirsiniz. İpinizin çok kalın olmamasına dikkat edin yoksa motifler tam görünmeyecektir.

Robadan model bebek yelekleri bu senenin mutlaka favorisidir. Hem kız hem erkek çocukları için kullanılan ve büyük mağazalarda bile gördüğümüz bu model gerçekten oldukça şık ve yapımı kolaydır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git