Bere Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Bere Modelleri

Soğuk havalarda, üşümemek için, saçlarımızın yağmurdan, rüzgar ve tozdan etkilenmemesi için yıllardır vazgeçilmez aksesuarlarımız arasında yer alıyor bereler. Yılın yaklaşık yarısında kullanabildiğimiz bereleri kıyafet veya aksesuar olarak değerlendirmek size kalmış. Günlük kıyafetlerinizi tamamlamakta ve tarzınızı yansıtmakta bir araç olarak kullanabileceğiniz bere modellerinden, oldukça şık ve gösterişli bir seriyi sizin için biraraya getirdik.

Hediye olarak arkadaşlarınıza da örebileceğiniz bere modelleri arasında ileri seviye örgü bilgisine sahip olmayı gerektiren, delikli desenler oluşturulurken 3 şiş kullanılanlar da bulunuyor. Ama gözünüz korkmasın ebruli bir iple, ipin oluşturacağı desen sayesinde ilgi çekecek bir bere örebilirsiniz kendinize ya da yakınlarınıza.

Yılın yaklaşık yarısında kış aylarında, sohbahar ve ilkbaharında büyük bir bölümünde kullandığımız bereler, elbise dolabımızın olmazsa olmazlarından. Farklı bere modelleri ile hergün birbirinden farklı bir tarzı yansıtabilirsiniz. Tek renkli bereler ile günlük kıyafetleriniz kombinlerken, desenli ve çok renkli bereler ile spor bir kıyafeti tamamlayabilirsiniz. Farklı yaşlar için farklı modeller tercih edilse de, her yaşta ve modadan bağımsız olarak bükme desenli berelere göz atmanızı öneririz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git