Bayan Hırka Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


Bayan Hırka Modelleri

Kış ayları ülkemizin büyük bir bölümünde insanları etkileyerek devam ediyor. Ama aralık ve ocak aylarını atlattıktan sonra bahar aylarının yaklaştığını hissediyoruz. Şubat ayı kısa sürüyor ama Mart ayının da büyük bir kısmı kış mevsimine dahil. Böyle olunca kazaklardan, hırkalardan vazgeçemiyoruz. Zaten bahar geldiğinde de uzun bir süre kışlıklarımızı akşam saatlerinde veya bazı günlerde kullanmaya devam ediyoruz.

İşte bu yazımızda yer vereceğimiz bayan hırka modelleri, önümüzdeki birkaç ay ihtiyaç duyacağınız türden hırkalara ait. Ortak özellikleri genelde kalın olmaları. Yani üzerinize giyip dışarı çıktığınızda belki çıkarırsanız yokluğunu mutlaka farkedeceğiniz türden hırkalar.

Bu kalın hırka modellerinin bir diğer ortak özelliği ise genellikle kalın ve yünlü iplerden örülmüş olmaları. Pek çok mağazada rastlayabildiğiniz benzer modelleri evde kendiniz de örebilirsiniz elbette. Kalın ipler ve şişler yardımıyla, normal örgü kazaklara göre daha hızla örebileceğiniz bayan hırka modellerini bahar aylarında kullanacağınız ince mont veya kabanların yerine de kullanabilirsiniz.  Her yaştan bayanın bir çeşidini dolabında bulundurması gerektiğini düşündüğümüz bu kalın hırkalar, modadan ve zamandan bağımsız, ihtiyacı karşılayan dolap kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git