2015 Örgü Panço Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


2015 Örgü Panço Modelleri

yeni-panço-modelleriGünlük yaşantımızda bayanların aksesuarları arasında panço yer almaktadır. Pançolar hem geniş ve rahat olması hem de oldukça farklı bir özelliğe sahip olması nedeniyle en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almıştır.

Her mevsim rahatlıkla kullanılan panço modelleri ile mevsime rahatlıkla ayak uydurulabilmektedir. Şık göstermesinin yanı sıra sıcak tutması da bayanların ilgi duymasına neden olan başlıca etkenler arasındadır.

2015 Yılı ile birlikte panço örgü modellerinde bir takım değişiklikler yaşanmaktadır. 2015 yılında dikkatleri üzerine toplayan ve yılın modası haline gelmiş olan uzun panço modelleri kullanılmaktadır. Renk tonlarında ise gri, biraz koyu renk tonlarında ki pançolar 2015 yılının trendleri arasına girmeyi başarmıştır.

Sizler de birbirinden güzel ve şık panço modelleri ile her mevsime uyum sağlayan modellere ulaşabilirsiniz. İstenilen genişlikte ayarlanarak hazırlanan pançolar ile sizlerde mevsimsel şartlara karşı koruyucu görevi üstlenen pançolarınız ile şık görünebilirsiniz.

Koyu tonların hakim olarak 2015 in renk ve modelleri arasına damga vuran panço örgü teknikleri oldukça kolaydır. Çok fazla uğraşmaya gerek kalmadan ilmek sayılarınızı bir arttırıp bir azaltarak ortaya şık görünüme sahip panço örgüleri çıkartabilirsiniz.

Bu yılın bayanlar tarafından en gözde ürünleri arasında yerini alan panço, bayanlara hem yakışmakta hem de farklı bir tarz yaratmaktadır. Son derece kullanışlı olan pançoları farklı renk iplikler eşliği de kısa bir süre içerisinde örerek ortaya harika görünümleri çıkartabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git