2015 İğne Oyasında Zorlu Motifler Var! - İğne Oyası - İğne Oyası


2015 İğne Oyasında Zorlu Motifler Var!

Günümüzde çoğu bayanın iğne oyası tutkuları olduğu için 2015 iğne oyası modelleri ile bayanların hoşuna gidecek motifleri bir araya getireceğiz.

2015’in gelmesi ile birlikte iğne oyası modelleri göz kamaştıran ve oldukça el emeği göz nuru olan motiflerin yer aldığı bir yıl olacaktır. Basit örneklerden çok daha fazla el uğraştırıcı modeller 2015 iğne oyası modelleri arasında yer almaktadır. İğne oyası modelleri arasında göstereceğimiz çiçek desenli, birden fazla renk içeren zorlu motiflerle bayanların daha çok uğraşacağına benziyor.

2015 iğne oyaları bayanların arzu ve isteklerine göre, kullanışlı iğne oyası, sıra dışı iğne oyası, renkli çiçek desenli iğne oyası ya da günlere uygun motiflere ve renklere sahip iğne oyaları yapılabilmektedir. Sade kumaş üzerine yapılan renkler ile kumaşın daha hoş ve etkili gözükmesini sağlamalısınız. Temel dikim tekniklerini öğrenen bayanlar kendilerine kolay örnekler çıkararak iğne oyasının basit örnekleri üzerinden gidebilirler.

2015 iğne oyaları modelleri oldukça şık ve bir o kadarda iddialı renk ve şekilleri içerdiği için havlu kenarları , yemeni kenarları, bebek beresi yapımında bu tür iğne oyaları motiflerini kullanarak ortaya güzel bir sunum yapabilirsiniz. İğne oyası konusunda tecrübeniz var ise daha zorlu işçilik gerektiren motifleri seçerek 2015 yılının iddialı motif ve renklerini kullanarak iğne oyalarınızı yapabilirsiniz.

Yeni sezon modelleri arasında yer alan gül, küpe çiçeği modeli, kelebek yapımı, çiçek motifleri gibi bir çok tekniklerin bulunduğu bir dönemi kapsamaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git