2015 Bebek Örgü Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


2015 Bebek Örgü Modelleri

mor beyaz hırka

mor beyaz hırka

Bebeklerinizin odalarını daha sevimli bir hale dönüştürebileceğiniz bebek örgü modelleri arasında bebekler için de son derece pratik modeller yer almaktadır. Kahverengi, yeşil, pembe, mavi gibi her renge göre değişkenlik gösteren 2015 bebek örgü modelleri ile anneler daha sevimli odaları yavrularına takdim edebilecekler.

Örgü örmek adına illa ki çok iyi bilmenize gerek yoktur. En güzel renkler seçilerek her renge birkaç sıra vererek bebek örgülerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü modellerine geçiş yapacağınız sırada daha çok pastel ve neon renklere ağırlık vermeniz bebeklerinizin odasını daha canlı bir ambiyansa dönüştürecektir.

2015 örgü modellerindeki renk seçimleri daha çok parlak mavi, pudra rengi, yeşil fuşya, bebek mavisi olduğunu söyleyebiliriz.

2015 örgü modelleriyle odanızı süsleyen örgülerinizi ılık su yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kullanımı pratik ve görselliği de son derece çekici olan örgülerle sizler de bebeklerinize özel şirin görüntüleri kolaylıkla ortaya çıkartabilirsiniz.

Ayrıca 2015 örgü modellerine değinecek olursak, daha çok düz renkler hakimdir. Düz örgüde model oluşturma 2015′ in trendleri arasına girmiştir. Bu sayede düz bir taban üstüne parlak renkler kullanarak oldukça dikkat çekici bebek örgülerini açığa çıkartabiliriz.

Bebeklerinizin cinsiyetine uygun olarak renk seçimlerinde bulunarak basit ve pratik örgü modelleri ile kısa bir zaman içerisinde sizler de 2015′ in örgü modası havası esintilerini ortamlarınızda hissettirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git