2015 Bayan Örgü Motif ve Modelleri - İğne Oyası - İğne Oyası


2015 Bayan Örgü Motif ve Modelleri

2015-bayan-orgu-modelleri (1)Bayanlara yakışacak cinste tasarlanan örgü modelleri ile hem soğuk havaları kırabilir hem de günlük yaşantıda giyilmek üzere, spor ve klasik tarzlar ortaya koyabilirsiniz.

Örgü hırka modellerinin en avantajlı yanı oldukça hafif ve kullanışlı olmasıdır. Spor ve klasik seçimlere göre kolay yoldan örgü modellerini yapabilirsiniz. Çok çeşitli renk seçeneklerin olduğu iplikler aracılığı ile vücudunuza uyum sağlayacak olan hırka, yelek , kazaklara sahip olabilirsiniz. 2015′ in en gözde modelleri arasında desenli hırkalar ön plana çıkıyor.

Düz bir taban üzerine yapılan şık desen motifleri ile kış aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz hırka ve ya yeleklere sahip olabilirsiniz. Örgü yapmayı seven her birey rahatlıkla ister çocuklarına , isterse kendine en güzel hırkaları yapabilir.

Özellikle 2015’in en moda örgü motifleri arasında Osmanlı motifleri, spor kesim asimetrik dokulu örgüler ve kısa, uzun spor modeller dikkat çekmektedir.

Ayrıca spor tarzda olan spor yelek örgü modelleri de 2015’in en moda modelleri arasındadır. Sizlerde kolay örgü teknikleri ile kışın rahatlıkla giyebileceğiniz hırka ya da yelekleri yapabilir ve kendi tarzınıza hitap eden modelleri ortaya koyabilirsiniz.

2015 Bay ve bayanlar için en moda olan ürünleri arasında örgü hırka modelleri yer almaktadır. İster kısa isterseniz de uzun boyutlarda tutacağınız hırkalarınız ile hem sade hem de şık bir görüntüye rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git